Eine Kleine Bang Bang

Eine Kleine Bang Bang

 

Eine Kleine Bang Bang vznikly v roce 2008,z právě se rozpadající kapely Unlucky Fuckers.

Kapelu založilo jádro“UF“ – Joey(Bicí),Baxx(kytara) a Sikoš(basa),jelikož se Joey scházel ještě s kytaristou Looserem,volba dalšího člena EKBB padla na něj. Po několika odehraných koncertech se k nám na jaře 2009 připojil Mali(zpěv/řev) a zhruba půl roku poté poslední člen Bert(zpěv/řev)..

V srpnu 2010 ,kvůli menším neshodám odchází bubeník Joey,ale jeho místo zhruba po měšící zaplnil nový bubeník Lebi

 

Vznik názvu kapely vymysleli bývalý bubeník Joey s Baxem a Looserem při sledování seriálu The Big Bang Theory… takže za náš název může vlastně doktor Rajesh Koothrappali!!

 

Žánr: 
Metal/Hardcore/Alternativ
Aktivní roky: 
3
Země původu: 
ČR
Město: 
Plzeň
Současní členové: 

Ekbb v současné době tvoří

Looser(kytara)-nejvíce se zviditelnil v kapele Beat the Odds,ve které hrál společně s Morbim a Vadimem(This Night draws the end) a Afrem(Shogun Tokugawa).Dále hrál v kapele Born In Pripyat ,se kterou vyhrál Českou rockovou ligu. Dále se ještě mihnul v kapele Dwein Dybli.

Baxx(kytara)-prošel řadou kapel, převážně punkových(PARANOIA,ŽÁDNEJ STRACH,DR.OGY) a TARAS BULLBA,se kterou stihl vydat i cd.

Sikoš(baskytara)-začínal v punkové kapele Suterén, kde i zpíval.Vznikla už na základce…často hráli s kapelou Žádnej Strach,kde potkal Baxxe,který ho později dotáhl do Unlucky Fuckers

Mali(zpěv/scream-byl frontmanem skupiny RESPEKT,kde se zpočátku věnoval rapu

Bert(zpěv/growl)-Bert je z kapely asi nejvytíženější, je i řvounem kapely BED SORES,vystupuje jako písničkář a hraje v divadle,tak trochu umělec…

Lebi(bicí)-přišel do kapely poslední. Hrál v kapelách Stone Therapy a This Night Draws the End.
Mimo EKBB bubnuje ještě v kapele Rise of the fallen

Bývalí členové: 

Joey

Labely: 

zatím žádné

EPčka: 

Hands of Blood (2011)