Nullus Sum

Nullus Sum

Nullus Sum je Nivnicko / Vážanská kapela hrající hodně nervní muziku. Příznivci kapel Botch, Deadguy, Kiss it goodbye, Playing Enemy asi ví, o čem je řeč…

Kluci se dali dohromady v roce 2003 a hned v následujícím roce nahráli první demo. Paradoxně si na svůj první koncert museli pár let počkat. Ten Nullus Sum odehráli až v prosinci 2008. Na jaře roku následujícího se kluci zavřili do bzeneckého studia Shaark, kde nahráli své první šestiskladbové cd, které jim otevřelo dveře zkušebny a nabídky na koncerty se začali postupně hrnout.

Nullus Sum sdíleli a sdílejí koncertní pódia s takovými kapelami, jakými jsou například Narrows, Burnt By The Sun, Bury My Sins, Horse The Band, Julith Krishun, The River Card, jedou turné s pražskými Flowers For Whores. Vše jede jako po másle, když kapelu opouští bubeník Slinťa. Po dlouhém 4 měsíčním hledání usedá na jeho uvolněnou zaprášenou stoličku Mazdič, který rychle zapadá do kolektivu. Důkazem je i to, že už během třetí zkoušky s ním Nullus Sum nahrávají svůj první oficiální videoklip ke skladbě The Mask.


 


Žánr: 
Hardcore, Self - destructive
Aktivní roky: 
2003 - do dnes
Země původu: 
Česká Republika
Město: 
Nivnice, Vážany
Současní členové: 

Říza - hudba, zpěv
Pija - kytara
Patricyo - basa
Mazdič - bicí

Bývalí členové: 

Slinťa - bicí

Labely: 

DIY

Dema: 

Demo 2004

EPčka: 

Nullus Sum - 2009