You Me At Six

|
You Me At Six

You Me At Six je kapela britského původu pocházející z jižní anglie, z menšího města Surrey. Původně se všichni dali dohromady v roce 2004 a nějaký ten čas trvalo, než vydali první album, s kterým ihned zabodovali na slušných příčkách v hitparádách UK i USA.

Kapela má specifický styl jako kapely All Time Low a podobně. Jsou velmi známí tím, že úzce spolupracují se svými téměř rodáky Bring Me The Horizon , s kterými se velmi dobře znají. V roce 2004 se kapela poprvé sešla a o pár měsíců později začala zkoušet své písně, které už tehdy měli napsané a pilně skládali i nadále. V roce 2008 přišel triumf s vydáním alba "Take Off Your Colours" , které ihned vyletělo z místního undergroundu na světovou scénu. Následně s ním vydali singly "Save It For Bedroom" , "Gossip" , "If I Were In Your Shoes" , "Jealous Minds Think Alike" spolu s populárním coverem na skladbu "Poker Face" od Lady Gaga , kterou v dnešní době poněkud často coverují veškeré HC kapely.

Další poprask You Me At Six spustili vydáním nového řadového alba "Hold Me Down" , které opět zabodovalo na vyšších příčkách hitparád. Krátký čas po vydání alba se vydali na velké turné po světě, které se jim opravdu povedlo. Spolupracovali na něm s kapelami Parkway Drive , Paramore , Blink-182 , Bleeding Through atd. V roce 2011 spustili další řetězovou reakci mezi fanoušky, když vydali nové album "Sinners Never Sleep" , které se stylem poněkud trochu liší, ale oblíbili si ho i nové vrstvy posluchačů.

V tomto roce kapela spolu s Olim Sykesem nahrála song "Bite My Tounge" , který má velký úspěch, ale zpočátku měli se songem problémy, co se týče autorských práv. Mimo jiné YMA6 založili v roce 2007 řady oblečení "Cheer Up! Clothing" , která podporuje různé interprety např. kapelu Four Year Strong .

Žánr: 
Rock/Poprock
Aktivní roky: 
2004-součastnost
Země původu: 
Anglie
Město: 
Surrey
Současní členové: 

Joshua James Alphonse Franceschi – lead vocals (od 2004)
Max Michael Helyer – rhythm guitar, vocals (od 2004)
Christopher James Miller – lead guitar (od 2004)
Matthew James Barnes - bass (od 2004)
Daniel David Flint - drums, percussion (od 2007)

Bývalí členové: 

Joe Philips - drums, percussion (2004–2007)

Labely: 

Virgin, Epitaph, Slam Dunk

Alba: 

Take Off Your Colours - 2008
Hold Me Down - 2010
Sinners Never Sleep - 2011

Singly: 

Save It for the Bedroom
If I Were in Your Shoes
Gossip
Jealous Minds Think Alike
Finders Keepers
Underdog
Liquid Confidence
Stay With Me¨
Rescue Me(featuring Chiddy)
Loverboy