The Colorblinds

|
The Colorblinds

 

Při poslechu této kapely budete těžko věřit, že členům The Colorblinds je teprve 14 let - kapela má ojedinělou energii a výraz. Pokud jde o Colorblinds samotné, zdá se, že se takovými věcmi jako věk vůbec nezabývají a radši hrají. Kapela, která vznikla teprve v červnu 2010, již vydala své první album a probojovala se do českého finále celosvětové soutěže Emergenza.
Svým živelným koncertním projevem si kapela nezadá ani s mnohem protřelejšími kolegy. The Colorblinds se stylově neomezují a podávají svou autorskou hudbu v mnoha barvách; od soulových vlivů, přes rock´n´roll, až po záblesky metalu.
The Colorblinds jsou: kytarista Marek Fialka, hrající na kytaru od svých 13 let. Jinak hraje také na saxofon, klarinet, klavír a občas si odskočí zahrát i do swingového orchestru. Markův bratr Prokop Fialka nejdříve začal s klavírem, později však přesedlal na basu. Za bicími najdeme Štěpána Krtičku. Od 6 let hraje na piáno a k bicím přilnul ve svých 11 letech. Štěpána lze navíc vidět i v různých českých filmech a seriálech jelikož se aktivně věnuje herectví. A v neposlední řadě je tu zpěvák Adam Mišík. Zpěvu, kytaře a skládání písní se věnuje od svých 12 let. Kromě hudebního působení ho můžete, stejně jako Štěpána, vidět hrát v některých českých i zahraničních filmech a seriálech.
V dubnu 2011 vydávají své první album s názvem The Colorblinds, jenž vyšlo pod záštitou Vladimíra Mišíka, otce zpěváka kapely, a rodičů dalších členů kapely.
Nyní se The Colorblinds plně soustředí na koncertní hraní a tvorbu nového materiálu, jenž by rádi v dohledné době přetvořili v plnohodnotné album.
Oficiální stránky kapely: www.bandzone.cz/thecolorblinds nebo Facebook profil www.facebook.com/the.colorblinds.official

 

Žánr: 
indie-rock
Aktivní roky: 
2010 - ???
Země původu: 
Česká Republika
Město: 
Praha
Současní členové: 

Marek Fialka,
Prokop Fialka,
Štěpán Krtička,
Adam Mišík